شرکت کامکار در راستای اهداف خود شامل برتولید، واردات و صادرات با سابقه ای بیش از نیم قرن در زمینه تامین و تهیه اقلام صنعتی مورد نیاز کارخانجات ذیربط صنعتی در صنایع کشاورزی،معدنی، راهسازی وفلزی فعالیت مینماید و دارای امکانات وسیع و شبکه پخش گسترده و نیروی متخصص و خدمات ویژه می باشد. شرکت کامکار با سعی واسع، تأمین اهداف درخواست کنندگان را بصورت جدی سرلوحه کاری خود قرار داده است .

فروشگاه بزرگ صنعتی کامکار با مدیریت «حاج سید حمید علیزاده» با افتخار سالها تجربه در زمینه تولید و واردات انواع محصولات صنعتی و کشاورزی با فراهم آوردن محیطی با امکانات کامل وبا کادری مجرب آماده ارائه محصولات مورد مصرف کارخانجات ، کارگاههای تولیدی و صنعتگران گرامی می باشد.

فروشگاه از جمله مجهز ترین فروشگاهها در قلب بازار صنعتی ایران بوده و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در کوتاهترین زمان ممکن کلیه اقلام مورد نیاز خود را فقط با یک تلفن و خیالی آسوده از نظر قیمت و کیفیت تهیه نمائید.

نوع و کیفیت از مرغوبترین نمونه ها دارای استانداردهای بین المللی بوده و در واقع گلچینی از بهترینها در این فروشگاه گرد آمده است تا به رضایت خریدارن دست بیابیم.

خاطر نشان می گردد در صورت نیاز به تأمین تجهیزات با مشخصات خاص در طیف محصولات ذکر شده در بخش محصولات، امکان تهیه و تأمین بر اساس نیازها و مشخصات خاص مد نظر مشتریان عزیز فراهم می باشد.

شما می توانید با ارسال لیست اقلام مورد درخواست را با مشخصات دقیق و مقادیر مورد نیاز از طریق بخش تماس با ما درخواست های خود را اعلام نموده تا در اسرع وقت پیشنهاد قیمت و شرایط تحویل ارائه گردد.